Moc kolorów- kolory w marketingu

Jak pokazują badania, ponad 65% klientów podczas wyboru produktu uważa kolor za najistotniejszy element motywujący do zakupu.
Określone wykorzystanie koloru w reklamie może wzmagać lub osłabiać siłę przekazu, a także mieć ogromne znaczenie w wynikach sprzedaży, gdyż odpowiednio dobrane barwy będą wpływać na zachowania konsumenckie.

Kalendarz marketingowca na 2021

Praca w marketingu wymaga dobrej organizacji oraz orientacji w bieżących wydarzeniach. Wielu z nich oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jednak należy pamiętać, że każdego roku mnóstwo świąt czy wydarzeń ma dedykowany sobie, konkretny dzień. Aby ułatwić rozeznanie wśród nich stworzyliśmy kalendarz marketingowca na 2021 rok. Nanieśliśmy na niego najróżniejsze okazje i święta, te typowe

Czytaj dalej

Czym jest ROAS i dlaczego jest ważny?

ROAS, czyli Return On Ad Spend to wskaźnik, który informuje nas o zwrocie wydatków z konkretnej kampanii reklamowej czy też pojedynczej reklamy i na który powinniśmy zwrócić uwagę podczas walidacji działań reklamowych. Nasz wynik to 1569% zwrotu z wydatków na reklamę! Zastanawiasz się, jak to możliwe? Przeczytaj case study z tegorocznej kampanii, którą przeprowadziliśmy dla jednego z naszych klientów.

Dlaczego Twoja firma powinna prowadzić profil na Instagramie?

Dzisiaj odpowiemy sobie na bardzo ważne pytanie, jeśli chodzi o budowanie wizerunku marki oraz pozyskaniu dla niej nowych klientów. Mianowicie: dlaczego warto, aby Twoja firmowa prowadziła profil na Instagramie? Powodów jest wiele, ale my chcemy przedstawić Wam te najbardziej wymierne dla Waszego biznesu.

Dopracowany firmowy profil na Facebook’u

Facebook to nie tylko największa na świecie platforma społecznościowa, to także potężne narzędzie marketingowe, które pomoże Ci rozwijać swój biznes. W dzisiejszych czasach zaraz obok strony internetowej Twój profil na Facebooku jest wizytówką firmy i miejscem, gdzie potencjalni klienci będą szukać informacji o Twojej firmie.